SmartFood - czyli idealna sylwetka bez konieczności stosowania rygorystycznej dietyProdukty SmartFood to innowacyjna, wysokiej jakości żywność funkcjonalna z kategorii produktów i diet niskokalorycznych (VLCD i LCD). Produkty te powstają na bazie wieloletnich doświadczeń kanadyjskich, francuskich i holenderskich naukowców.  Dzięki temu mają zastosowanie w medycynie jak i życiu codziennym.  

 

Kluczem do skutecznego odchudzania jest ujemny bilans energetyczny. SmartFood to nie jest kolejna "magiczna pigułka" czy dieta ukierunkowana na eliminację któregoś ze składników odżywczych. Co często jest większym zagrożeniem niż zyskiem. SmartFood umożliwia w dość łatwy sposób obniżyć energetyczność diety przy odpowiednim zbilansowaniu makro składników odżywczych - co skutkuje obniżaniem masy ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. 
Aby skutecznie redukować nadmiar tkanki tłuszczowej należy uzyskać ujemny bilans energetyczny diety  – czyli zużywać więcej energii niż jej spożywać. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu diety niskokalorycznej oraz zwiększeniu aktywności fizycznej. Należy jednak pamiętać aby ograniczając energetyczność diety dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych oraz witamin i minerałów. Dlatego tak ważne jest zastosowanie diety bezpiecznej i zbilansowanej. Podejście takie daję duże szanse na skuteczne osiągnięcie efektów a wiedza oraz  doświadczenia zdobyte podczas diety zwiększają szanse na ich utrzymanie.

Spotykamy się często z zarzutem: jak dieta w proszku może być zdrowa? 

Produkty SmartFood powstają z zastosowaniem naturalnych surowców poddanych procesom suszenia powietrzem lub liofilizacji. Dzięki temu zachowują wszystkie wartości odżywcze, są trwałe oraz spełniają wszystkie rygorystyczne normy. A dzięki pakowaniu w odpowiednich warunkach długo zachowują trwałość.  Nie ma w nich konserwantów, wzmacniaczy smaków ani składników ze źródeł GMO.  Jako substancja przeciwzbrylająca zastosowany jest dwutlenek krzemu ( krzemionka ) który jest substancją niereaktywną. Jako emulgatory - tylko naturalne lecytyny. Regulatory kwasowości - składniki mineralne takie jak np tlenek magnezu lub naturalny kwas cytrynowy. Jako przeciwutleniacze - witaminę C (palmitynian askorbylu) i witaminę E (tokoferol). Jako barwniki - beta-karoten lub karmel, ewentualnie ekstrakt warzywny.  

Wiecie, że Candy girl, Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec i inne gwiazdy skorzystały ze SmartFood?

 W zależności od motywacji, trybu życia i potrzeb przedstawiam Wam programy, o których bliżej można poczytać na stronie: http://www.smartfood.pl/programy.html

Jeśli zaczynasz ćwiczyć na siłowni bądź w domu i chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki, to właśnie te produkty są dla Ciebie! 

Mój ulubieniec od SmartFood to z pewnością koktajl bananowy i
baton czekoladowy w mlecznej czekoladzie. Uwielbiam słodycze, jem ich mnóstwo, więc te zamienniki są stworzone typowo dla mnie. Mogłabym codziennie jeść ich tonami. 

Dziewczyny, nadchodzi zima więc czas na treningi. W końcu brzuch sam się nie zrobi prawda? Zachęcam do przetestowania SmartFood! :)


3 komentarze:

 1. a ile takie coś kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 2. od 4.99 zł
  http://www.rossnet.pl/wyszukaj.aspx?search=smartfood#;

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia..:-) Ja robiłam tą dietę przed urlopem..najłatwiejszy sposób żeby w 2 tygodnie się przygotować do sezonu bikini:P Na prawdę W przyszłym sezonie z pewnością to powtórzę..a jak smakują batony? Bo jak ja byłam na tej diecie to jeszcze nie było ich w sprzedaży?

  OdpowiedzUsuń