ADIDAS ORIGINALS PART II


Kolejna dawka Adidas Originals :) Tym razem w całości; kolekcja wiosna/lato 2014. UWIELBIAM!

Małe info dla wszystkich /zwłaszcza tych z Bydgoszczy/. Pod koniec maja odbędą się przesłuchania do "Młodych Talentów", gdzie będę w Jury. Więcej info dodam niedługo na facebooku. Zapraszam do śledzenia. :)
all from ADIDAS ORIGINALS. 

P.S. Dziękuję za życzenia urodzinowe! :) 


13 komentarzy:

 1. @up miałam napisać to samo

  OdpowiedzUsuń
 2. coś słabo już 'ciągniesz' :D tego bloga oczywisciee.. bo w innej dziedzinie to raczej nie zaprzestałaś swoich nawyków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. matko...zrób coś z tymi włosami bo są koszmarne. Wyglądasz jak trup ;o

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wygladasz ;)

  http://closertotheedgeblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziewczyna poprostu robi to co lubi. Moim zdaniem wyglada super i prezentuje ekstra ciuchy, aj dajcie sobie spokój z takimi komentarzami bo to jest żałosne. :)

  OdpowiedzUsuń