ADIDAS ORIGINALS ZX Part 1


 
2014 rozpoczął się dla mnie niesamowicie. Od samego początku tak naprawdę tyle dzieje się, że czasami chciałabym, aby ktoś nagle mnie uszczypnął. Tak, mam takie dni, gdy nie dowierzam w to, co robię, a może bardziej w to, co dostaję w zamian za ciężką pracę. Do wszystkiego doszłam sama (nikt mi nie pomógł, nie miałam żadnych kontaktów) i po niecałym roku czasu mogę się czymś pochwalić. Może dla niektórych to nic, ale - robię to przede wszystkim dla siebie... I wiem, że mogę być z tego dumna. Aktualnie nawiązałam współpracę ze znaną wszystkim marką ADIDAS (szykujemy też nowy projekt) oraz jestem w trakcie dopinania szczegółów dotyczących mojego programu na YT.

Jak to mówi mój znajomy "wjeżdżam ostro". Kilka dni temu miała być premiera programu, ale wystąpiły małe niedopowiedzenia i usterki. Na szczęście pierwszy odcinek jest już w pełni gotowy i tuż tuż pojawi się na Youtube. Oczywiście cały czas działam i szykuję mnóstwo niespodzianek. Będzie dużo śmiechu i dość ciekawych informacji "z życia wziętych". :)

W dzisiejszym poście przede wszystkim chciałabym, abyście zwrócili uwagę na nowe ZX'y od ADIDAS ORIGINALS. Buty są z najnowszej kolekcji wiosna/lato. W sklepach pojawią się pewnie ok. kwietnia. Są prze-wygodne i będą pasowały na pewno do niejednej mojej stylizacji. Przez dłuższy czas na moim blogu będziecie mogli zobaczyć nie tylko buty, ale także inne rzeczy marki. Dzięki Adidas! <3
hat Odczapy/ blouse Zara/ coat Romwe/ trausers No name/ shoes ADIDAS ORIGINALS


3 komentarze: